Shes Veturen Opel Astra G

Shitet nga: bato 30 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura eshte ne gjendje te rregullet me gjitha paisjet percjellese goma te veres dhe dimrit...motori eshte ne gjendje te mire..me shpenzime shume te vogla.

Vetura eshte ne dy tabela edhe ne RKS por edhe ne SRB-KM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim