Shes opel astra GTC 1.9 150 PS 049474757

Shitet nga: Bardhi 11 Krr 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 950 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes OPEL ASTRA GTC 1.9 150 PS SPORT
viti i prodhimit 2005
Kilometrazha 213000 me liber servisi
Fellne 17 coll me goma te reja te dimrit
Ngjyra e hirit metalike
klim
Xhamat me rrym
Manual 6 shpejtsi

Importuar nga ZVICRA
Me DOGAN HOMOLOGIM dhe KONTROLL TEKNIKE

kontakti Bardhi 0038649474757 + VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim