Shes opel astra

Shitet nga: Zana 04 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Ne gjendje te mire, me klime dhe i pershtatshem per familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim