Shes veturen opel astra 1.7 dizell

Shitet nga: Flamur 27 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen opel astra 1.7 dizell me klim I pa doganuar eshte I ruajtur per me shum informata 044494629 dhe 045642106
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim