Shes

Shitet nga: Toni 07 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra
1.7 CDTI
Me dogan te paguar,sigurimi dhe TPL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim