Shitet

Shitet nga: Sunaj 13 Gsh 05:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura eshte Aster caravan dhe eshte ne gjendje te mire motorike.
Klim ska.
Vetura gjindet ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim