Shitet Opel Astra 1.7 DTI PIKAP

Shitet nga: Feriz 25 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra
Motori: 1.7 DTI
Viti i Prodhimit: 2002
Dyer: 3 Pikap
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike me te gjitha serviset e kompletuara.
Posedon Klime,MP3 Player,central dhe xhama elektronik.Poashtu i ka eedhe 4 goma te veres me fellne origjinal te Opelit.
Info: 044 116 689
Cmimi: Sipas Marrveshjës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim