Shitet Opel Astra Karavan 2001 1.8 benzine

Shitet nga: Iliriana 14 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura punon shume mire dhe eshte servisuar me rregull, ka klime funksionale te rimbushur rishtaz, kontrolle qendrore te dyerve, hapje elektrike te dritareve te perparme, regjistrim deri me 26 gusht 2016, airbag, ngrohje te uleseve te perparme, ngrohje me programim, goma te reja verore, dhe nuk eshte hipoteke.

Gomat dimerore te negocueshme.

Prapkolpi (braniku i pasem), eshte pak i demtuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim