Shitet vetura Opel Astra 1.7 dizell

Shitet nga: Flamur 02 Krr 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura Opel Astra 1.7 Dti shum i Ruajtur si Brenda ashtu dhe jasht I pa doganuar per me shum na kontaktoni 044-494-629 045-642-106 pres blerës serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim