U SHIT E GZ PRIZERENI

Shitet nga: opel astra 28 Gsh 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES OPEL ASTRA 1.6 BEZNIN

E REGJISTRAR DERI MUAJIN E 4 2016

NGJYRA VISHNEJ METALIK

VETURA ESHTE NE GJENDJE T MIR PUNON MIR KA INTERJERS T PAQT DHE KARASERI T MIR

VETURA NUK ESHT HIPOTEK PERKTHIM I MENJERSHUM BLERSIT .

POSEDON
SHIBER
MBYLLJE QENDORE
KUK TERHEQSE.
SHIBER
GOMAT E PARA MICHELIN T REJA

VETURA ESHTE E PERSHTATSHME PER QDO MOSH,

FLM PER MIRKUPTIM

TEL 044 647 279 +VIBER +37745207664

QMIMI 1450 ERO .1400
.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim