U SHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: ARIANIT 23 Shk 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES MARKEN E TIPIT OPEL ASTRA

E KA SIGURIMIN T PAGUAR PER ME DAL JASHT SHTETI

NESE JE INTERESUAR PER T BLER KET OPEL ASTRA DHE PER T DITUR SE NE QFAR GJENJDE ESHT ESHT LEXOJ T DHENAT ME POSHT POR EJANI THE PROVONE DHE DO T BINDENII REGJISTRAR DERI MUAJIN E 6.2016

NGJYRA ESHT METALIKE E HIRT

VETURA NUK ESHT HIPTOKET PERKTHIMI BEHET MENJEHER MRENDA DITES

KA KARASERIN SHUM T RUJUTUN KA MOTORIIN QE I PUNON DIKQA FENOMNELA NUK NIHET QE ESHT DHEZUN SHPENZIMET I KA SHUM T VOGLA
Fuqia e motorit :90 Hp
0 deri 100 km/h :13.7 sekonda
Rezervuari :52 L
Lëndë djegëse :A-95 (Benzin)
Shpenzimet - Qytet :5.9 L/100Km
Shpenzimet - Autostradë :4.2 L/100Km
Shpenzimet - Kombinuar :6.3 L/100Km
Gomat :195/65 R15 T

Astra esht shum shum e paqt si mbrenda ashtu edhe jasht muni me arhd me pa edhe vet


POSEDONA
KLIM FUNKSONALE
AIR BAG
TIMONIN E KA HIDROLIK DHE KOMANDA N VOLLON
ABS
CENTRAL
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
2000 KM T GARANTUAR
INTERJERIN E KA SHUM T PAQT DHE T RUJTUN
RADIO CD
1 QELS
GOMA T MIRA m+S
RRETKAPNJE ORGINAL
ETJ

PER MA SHUM INFO KONTAKTO NR E TEL 044 647 279

QMIMI 2950


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim