U SHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: Erxhan 21 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 650 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra modeli COSMO 1.7dizell me vit te prodhimit ne fund te 2005 shtopat e mramt te modelit 2008 ne gjendje teper te mire me guma te reja Karika Gjysem LEKUR 4 gumat te reja M+S KLIMATRONIC ESP ABS RADIO me CD MP3 KUKE TERHEQESE mrapa me servis dhe REBRASTI te ndrrum para 5mi kilometrav mund te verifikohet ku te doni. HIPOTEK NUK ESHTE perkthehet menjehere. Regjistrimi i pare ne Kosove edhe eshte vetur familjare jo e tregtise vet e kom doganu regjistru ne menyre te regullt. Regjistrim edhe 4muj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim