U SHIT FLM OPEL ASTRA G 2.0 DTI

Shitet nga: ylli 02 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHITET VETURA OPEL ASTRA G 2.0 DTI MOTORR ME ZINGJIR NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT ME SHPENZIME MINIMALE I REGJISTRUAR NE TARGA
RKS POSDEDON REGJISTRIM 5 MUAJ


VETURA POSEDON SERVISTET E KRYERA ME RREGULL NE SERVIS TE OPELLIT

MODELI EDITION 100 PRODHIM I 100 VJETORIT TE OPELLIT MODELI ME I AVANSUARI TE OPEL ASTRA G

VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK BANKARE OSE LLOJ GARANTUESI GARANTOJ PER GJDO SEN BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM,


POSEDON:

ULSET LEKUR
ULSET ME NXEMJE
KLIMA AC NE FUNKSION
HALLOGENKA
ABS
ESP
EBD SISTEMI I FRENIMIT NE TE 4 DISQET NJESOJ NE RAST EMERGJENCE
PASQYRET ME RRYM FUNKSIONALE DHE LEVIZESE
AIRBAG BRENDA GJITH VETURES
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDORORE ME MODUL
4 GJAMAT ELEKTRIK
GJAMAT ANTIFLEX
PSHTETESE DORE NE ULSET MBRAPA
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD
2QELSA
INTERJERIN SHUM TE PASTERT PA DUHAN
ULSET ME MASAZH
NGJYRA E ZEZ METALIKE ME PERLA E CILA NVARSISHT NGA KOHA NDRYSHON NGJYRA
FELLNE TE BUKURA TE OPELLIT
GOMAT E REJA TE DIMRIT
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
VITI I PRODHIMIT 2000 MODELI 2001

VETURA POSEDON GJENDJE EXTREM TE RREGULLT SI NE TRAPA ASHTU DHE NE KAROSERI DHE NUK KA NEVOJ AS ME TO VOGLIN INVESTIMPRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES

NDRRIM NUK BEJM
------------------------------------------------------------------

tag tag tag opel vectra zafira astra golf 2 3 4 5 vw passat audi pegeuot citroen bmv fiat renault
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim