U SHITE OPEL ASTRA G 1.8i AUTOMATIK 1.6V -01

Shitet nga: TONI 23 Jan 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR   3 899 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Vetura

OPEL ASTRA G SPORT
1.8 ECO TEC
AUTOMATIK
KLIM AC
AIRBAG
RADIO CD
RKS.KA REGJISTRIM DERI NE PRILL 2016 ESHT NE GJENJE TIP TOP..PRISHTINE


NE gjendje SHUME TE MIRE super te Mire teknike dhe optike i ardhur nga Zvicrra....
1 pronare ne kosove..

Ju Mirpresim
+377 44 637211 WAIBER BYLBYLI
+4915207465256 WAIBER TONI......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim