U Shite Nga A.S"Drini"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Sallon "Drini" 28 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra

Viti I Prodhimit 2007
Dizel 1.7 CDTI
Manual 6 Shpejtsi
Me Dogan
186000 Kilometra Te Kaluara
Me Komanda Ne Timon
Me Klim Dhe Te Gjitha Opsionet E Tjera FullExtra

Per me shum informacione na vizitoni gjindemin ne kilometrin
E 16 magjistralja Prishtinë-Mitrovicë apo na kontaktoni ne numrat
Tan te telefoni : 044140893/044418737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim