U shit flm merrjep.

Shitet nga: flamur 09 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes veturen opel astra permban
klima tronik
1.7 diesel
airbag
ngjyr hiri metalike pa asnje gervishje
servise te sapo kryera
kastefon cd fabrikisht t opelit
esht e rujatur bukur si brenda ashtu dhe jasht
goma te reja ver dimer M+S
rks
kuk mbrapa fabrikisht
esht ne gjendje te shkelqyer si teknike po ashtu optike
vetura nuk esht kredi apo hipotek
per me shum mund te na kontaktoni ne nr. qe shihni ne ekran ose permes viberit ne numer +37744882883 uu shit flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim