opel astra

Shitet nga: opel astra 18 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
vetura oaht ne gjendje shum te mir teknike i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon regjistrim deri ne mujin e 5 3 vite 1 pronar me.te gjitha serviset e kryera hidrolik centrall abs 4 goma te reja etj Benxin 1.6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim