opel astra benzin plin

Shitet nga: mentor 04 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura eshte ne gjendje te rregullt punon ne dyjat benzin plin viti i prodhimit 1992 me targa RKS dhe dokumentacion i rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim