opel astra g 1.6 benzin

Shitet nga: ------ 29 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 222 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra g 1.6 benzin viti 1999 alarm air bag abs klim funksionale goma te mira ne gjendje shum te mir teknike dhe optike per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim