opel astra

Shitet nga: astra 21 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
verura osht ne gjedje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura poesdon klim 10 muj regjistrin 4 goma te reja gjamt me.rrym mbyllje centrall etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim