shitet me nji vit regjistrim

Shitet nga: hajra 19 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura ka nji vit regjistrim 1.7cdti ne gjendje perfekte me guma dimrit te reja dhe fellga me guma te veres me servisim me te gjitha ne rregull qmimi i padiskutushum fix 4000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim