u shi flm merrejp e gz ferizaji

Shitet nga: arianit 25 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra


SHES OPEL ASTRA 1.6 BEZIN I REGJISTRAR DERI MUAJIN E 4 2016 VITI I PRODHIMIT 1999 GOMAT E MIRA

VETURA POSEDON

TIMON SERVO
ALARM
GJAMAT ME RRYM
KLIM FUNKSIONALE
INTERJER DHE KARASERI T MIR

VETURA NUK ESHTE KREDI BANKARE
PERKTHIM I MNEJRESHUM BLERSIT

qmimi 2650
TEL 044 647 279 +VIBER +377 45 207 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim