u shit e gz fehimi flm merrjep

Shitet nga: xxxxx 23 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZELL

NESE JE INTERSURA PER T BLER KETE OPEL DHE PER T DITUR SE NE QFAR GJENDJE ESHTE LEXO

NGJYRA E BARDH METALIKE

I REGJISTRAR EDHE 11 MUAJ

MOTORRI I PUNON SHIM MIR ESHTE TDI GERMAN-DEUTCH

OPEL ASTRA NUK ESHTE HIPOTEK PERKTHIM I MENJERHSUM

ESHTE VETUR FAMILJARE

POSEDON
KLIM KA PO E KA DEF
AIR BAG
CENTRAL
HOLLOGENKA
ALARM
GJAMAT ELERKTONIK
TIMON HIDROLIK
1 QELS
GOMAT MICHELIN
RRETKAPNEJ ORGINAL T OPELLIT

ARSYJA QE E SHES N KIT QMIM ESHT SE KAM BLER VETUR TJETER

TEL 044 646 950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim