u shit flm merr e jep

Shitet nga: xxxxx 29 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES OPEL ASTRA 1.6 BENZIN

E REGJISTRUAR 11 MUAJ

NGJYRA E KALTERT METALIKE

VETURA VITIN E PORHDIMIT E KA 1995

TEKNIKISHT ESHT E NGJENDJE SHUM T MIR

POSDEON
AIR BAG
CENTRAL
RADIO
INTERJER T MIR
KARASERI T MIR

VETURA NUK ESHT KREDI BANKARE PERKTHIM I MNENJERHSUM NI PRONAR QE 6 VJET POR E KAM MARR NI OPEL MERIVA DHE DY KERRE NUK ME NEVOJITEN FLM

PER MA SHUM INFO KONTAKTO NR E TEL 049 615 360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim