u shit flm merrjep

Shitet nga: ARIANIT 24 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES OPEL ASTRA 2001 NGJENDJE SHUM T MIR

I REGJISTRA deri me 15.03.2016

NGJRYA E HIRT METALIKE

VITI I PRODHIMIT 2001

VETURA NUK ESHTE KREDI BANKARE PERKTHIM I MENJERSHUM BLERSIT

POSEDON
KLIM
AIR BAG
PASQYRET ELEKTRONIK
INTERJER DHE KARASRI T MIR
FELLNE 15 COLL ME GJITH GOMA T MIRA
ESHT VETUR FAMILJARE DHE E PERSHTATSHE PER QDO MOSH

FLM
044647279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim