u shitttt flm

Shitet nga: ARIANIT 21 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES OPEL ASTREN 1,4 BENZIN KARAVAN

NGJYRA E KALTERT METALIKE

VETURA ESHT E REGJISTRUAR

NUK ESHT NDONJE KREDI BANKARE PERKTHIMI BEHET MENJHER MBRENDA DITES

KA INTERJERIN DHE KARASRIN T MIR MOTORII PUNON SHUM MIR SHPENZIME T VOGLA ESHT VETUR KARAVNA PER FAMILJE DHE E PER SHTATSHME PER QDO MOSH

POSEDON klim ace
AIR BAG
CENTRAL
TIMON HIDROLI
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIK
RADIO CD
KOMANADA N VOLLON PER CONTROLIMIN E ZERIT
AIR BAGA N KARRIKA ANASH

TEL KONTAKTON TEL 044 647 279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim