u shitttttt flm

Shitet nga: xxxxx 29 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHITET OPEL ASTRA 1.4 BENZIN SHPENZIMET E VOGLA OPELLI ESHTE E N GJENDJE SHUM T MIRA TEKNIKE DHE OPTIKE ESHTE NE EMRIN TIM


VITI I PRODHIMI 2001 FIKS
I REGJISTRAR DERI MUAJIN E 10 2016

NGJYRA ESHTE E ZEZ METALIKE

POSDEON
KLIM FUNKSIONAL
ABS
TIMON SERVO
RADIO CD

GOMAT E REJA ME FELLNE ORGINAL T OPELLIT
FIRMA E GOMA MICHELIN +I KOM EDHE 4 TJERA T VJETRA

ESHTE VETUR FAMILJARE PER MA SHUM INFO KONTAKTO NR E TEL 049 615 360

MUNI ME ARDH PE PROVU DHE ME SHIKU SE QFAR GJENDJE ESHTE

QMIMI 2850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim