ushittttt flm merrjep

Shitet nga: ARIANIT 30 Nën 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

SHES OPEL ASTRA 1.6 BENZIN

E REGJSTRUAR EDHE 7 MUAJ

NGJYRA E GJELBERT METALIKE.

-KA KARASERI T MREKKULUESHME

POASHTU EDHE INTERJER T BUKUR DHE T PAQT

KA VOZITJE SHUM T RAHATSHME

NUK KA NEVOJ T INVESTOHET N ASTER ASGJI

ME LIBRA T SERVISTI

SERVISIN E KA T KRYER

VETURA ESHTE N EMRIN TIM PERSONAL PERKTHIM I MENJERSHUM

NUK ESHTE KREDI BANAKARE ..

VETURA ESHT E PERSHTATSHME PER QDO MOSH


POSEDON
-ALARM-
-AIR BEG-
-AIR BAG N ULSE PARA-
-HALLOGENKA PER MJEGELL
-KLIMFUNKSIONALE-
-RADIO ME CD MUZIK FABRISHKISHT-
-TIMONIN HIDROLIK-
-NDRUSI I SHPEJTSIVE 5+R
-MBAJTSE PER TE PUSHUAR DOREN-
-5 ULSE-
-2QEL-
-GOMA 195 60 15 T SAVES T KATRATA NJOJT M+S
-GOM REZERV-
-PASHQYRET ELEKTRONIK
-GJAMAT ELEKTRONIK-

QMIM 2900

TEL 044 647 279

FLM DISKUTOHET QMIMI SHUM PAK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim