Opel Combo 1.7 Diesel

Shitet nga: Fehmi 05 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes Opel Combo 1.7 Diesel i sapo ardhur nga Gjermania me doganë të paguar.Combo është në gjendje të mirë teknike dhe mekanike.. Pêr me shum informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim