Opel Combo benzin -94

Shitet nga: Prishtin 22 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shes gjip opel viti 94 plin benzin 2.2
Ne gjendje shum t mir teknike punon n plin dhe benzin rks i skadum denim 5 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim