Opel Combo cdti -04

Shitet nga: Blerton 17 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Opel combo 1.3cdti ne gjendje te rregullt --dogan dhe homologim te paguar . 157000 km te kaluara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim