opel combo

Shitet nga: Xhelil 15 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet dh nderrohet opel combo viti 2006 5ulse ne gjendje shum te Mir per kilometrat I ka te vetat dhe garantoj ne gjendje shum te Mir dizel telekomanden ne timon centrrall abs airbag CD ka klim elektronike 1.7 cdti as 1muj ka ardh nga zvicrra doganu dhe regjistru Per me shum kontaktoni 044-611-801 ose viber +37744-611-801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim