opel

Shitet nga: xhelil 24 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
Shitet opel combo 1.7 cdti ne gjendje shum te Mir qe ni muj esht Doganu dhe regjistru ka Ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim