Opel Corsa -03

Shitet nga: Ejup 04 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet vetura Opel Corsa viti i prodhimit 2003, benzine 1.2 , me klim,abs,airbag,5 shpejtesi,manual, km 145000, ngjyre e kuqe, dy dyer. Goma te reja te veres me felne gjithashtu ka dhe nje pal goma te dimrit me bandash.
Gjendja e vetures eshte shume e mire si ne motorr ashtu dhe ne kareseri, te gjitha serviset te bera me kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim