Corsa 1.3 cdti 2005 ks klimatronik

Shitet nga: Opel 14 Sht 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 450 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Sapo i doganuar dhe i regjistruare ks klimatronik dy qelca origjinale goma treja pa asnje defekt tip top km te garantume servisimi i krym komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim