Fellga shuk te mira dhe te bukura

Shitet nga: Egzon 04 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: > 500 000
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes. Fellnet shum ne gjendje te mir niashtu edhe me goma te mira. Ver dimer. Fellgat. Bojn per. golf 1. 2. 3. Opell te gjithav me 4 bullona. Fellgat jam 155- 65 -14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim