Flm merr jep u shit e gzoft pronari i ri nferizaj

Shitet nga: ---- 24 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa b 1.2 benzin ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike vetura posedon regjistrim goma te reja kastofon me cd usb tip top me ni fjal pa asni cent investim per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 20 27 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim