OPEL CORSA 1.6 GSI

Shitet nga: corsa 27 Dhj 04:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opel corsa 1.6 gsi ne gjendje te rregullt teknike dhe optike
Vetura posedon motor shum te mir viti i prodhimit 2001 me hargjime shum te vogla poashtu posedon spirale Gasni
Ndrrim me golf 3 shtoj pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim