OPEL CORSA 1.7 DTI

Shitet nga: Corsa 21 Jan 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet opel corsa 1.7 dizel motor japan esht ne gjendje te mir teknike esht e ruajtne si mrena ashtu dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim