Opel Corsa 1.2 -02

Shitet nga: Arben 16 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Ople corsa 1.2 benzin targa kosovare e regjistruar deri 05 06 2016 Klim abes ajrbeg gjamat dhe pasqyret jan elktronike 4 dyer gomat e reja eshe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim