Opel Corsa 1.2 2006

Shitet nga: Fjolla 28 Jan 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel Corsa e vitit 2006. Motori 1.2 Benzin. Makine eshte ne gjendje shume te mire pune.


Ju lutem kontaktoni per informata te metutjeshme si dhe rreth qmimit. Vetem bleres serioz!

+37744218301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim