Opel Corsa 1.2 benzin -02

Shitet nga: Arben 13 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
opel corsa 1.2 benzin viti prodhimit 2002 targa kosovare e regjistruar deri me 05.06.2016 e garantuar qe nuk esht hipotek 4 dyer central klim abes airbeg gjama dhe pasqyre elektrike hargjime shum te vogla esht ne gjendje shum te mir presim vetum blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim