Opel Corsa 1.3 Rks deri ne Prill

Shitet nga: opel 18 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa viti i prodhimit 1988
motori 1.3 benzin ne gjendje shum te mir dhe hargjimet shum te vogla

i rexhistruar Rks deri ne prill 2016
servisi i sapo perfunduar nuk ka nevoj per asnje investim . vetura eshte ne emrin tem personal garantojm per dokumenta

viber 37744 67 01 01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim