Opel Corsa 1.5D -90

Shitet nga: xhevat 10 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel Corsa 1.5D motor japan..

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.. Regjistrim ka 11 muaj

Cmimi i arsyeshem... 950 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim