Opel Corsa 1.7 DTI -04

Shitet nga: melos 17 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura permban 5 dyer
Eshte manual
Diesel 1.7 DTI
Klime
ABS, air bag
E doganuar dhe ka regjistrim 01(prishtine) deri ne maj te 2016
138 km te kaluara, 5 shpejtesi. Eshte ne gjendje perfekte
2 guma te dimrit me zingjir, 1 gum rezerv

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim