Opel Corsa 1.7 Dti

Shitet nga: Albert 22 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa 1.7 Dti ne gjendje shum te mire shpenzimet shum te vogla 4 goma te reja te veres te reja 4 te dimrit
Fellne
Klima
Cd
Liber servisi dhe te gjitha serviset e kryera me rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim