Opel Corsa 1.7 dti dizel -04

Shitet nga: ... 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel corsa disel 1.7 dizel ne emen timin kam pru vet me klim funksionale komanda timon pasqyre dritare elektronike nxemje navi hargjime minimale dhe ka nje motorr te shkelqyr dhe gjendje te mr si jasht ashtu dhe mbrenda ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim