Opel Corsa 1.7cdti(ti) RKS 1 vit full ekstra 2004

Shitet nga: fatmir 17 Pri 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 550 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura posedon
tash e doganuar dhe rks
klimatronik funksjonale
abs esp
arbag ne te gjitha anet
audio cd pullat ne follan
dritat i ka me llupa dhe ollogenkat
fellnet orgjinal te opelit 15
vetura osht shum e ruajtur tip top
1.7 eko tec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim