Opel Corsa C1.2 benzin -02

Shitet nga: doni 18 Jan 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opell korsC 1.2 bezin menjaqi automatik kater dyr ngjyr vishnje esa po ardhur nga zvcrra ne gjendje shum te mir teknike dhe optike epaster simrena edhe jasht muni mekontakut edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim