Opel Corsa Ecotec 1.4 Sport

Shitet nga: V.R 21 Dhj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa 1.4 Ecotec Sport ne gjendje shum t mir goma Dimri plus vjen me goma te veres,Klima abs esp centrall etj
044148-656 plus viber
rexhistrim deri n prill 2016
ardhur nga Zvicrra
Rrypin dhëmbëzor i nderruar dhe te gjitha servisimet e kryera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim